Заправка та ремонт кліматичних систем

Заправка и ремонт климатических системКомфортна температура в салоні автомобіля вже не розкіш, а необхідність. Затишний мікроклімат для водія і пасажира відіб'ється не тільки на враженнях від їзди, а й на Вашому здоров'ї, адже справний і чистий кондиціонер забезпечує не тільки потрібну температуру, але й фільтрує повітря від шкідливих домішок і запахів.

Чому може зламатися кондиціонер

З несправним кондиціонером все не так оптимістично - під час засмічення випарника, крім огидного запаху, до салону можуть потрапити шкідливі бактерії, або ж система кондиціювання повітря може просто зламатися внаслідок механічної дії, важких умов експлуатації (бруд, пил), проблем з електронікою, засміченням системи брудом, загалом причин для поломки предостатньо.

Заправка та ремонт кліматичних систем

На щастя, більшу частину несправностей можна полагодити або ж запобігти. Своєчасна діагностика, заправка, антибактеріальна обробка дасть Вам змогу насолоджуватися чистим і прохолодним повітрям влітку і не турбуватися про працездатність кондиціонера взимку.

JF-service надає весь спектр послуг із заправки та ремонту кліматичних систем. Ми використовуємо спеціалізоване обладнання та надаємо гарантію на працездатність системи кондиціонування повітря.

Автомобілі БВ

Зворотний дзвінок

Залишіть Ваші контактні дані: ім'я та номер телефону
і ми передзвонимо Вам найближчим часом