Ремонт двигуна Subaru

ремонт двигателя субаруНаша автомайстерня пропонує якісний ремонт двигунів внутрішнього згоряння автомобілів Subaru. Двигун будь-якого автомобіля – це його "серце". Повноцінна робота та термін його експлуатації безпосередньо залежить від того, наскільки точно налаштовані і чітко функціонують його вузли. Зважаючи на його складність та високі вимоги до точності та якості, ремонт необхідно довіряти тільки фахівцям.

Ремонт двигунів Subaru

До комплексу послуг з ремонту двигунів Субару входить капітальний ремонт будь-якої складності, а також дрібні налагоджувальні роботи. Для цього наш автосервіс оснащений усім необхідним обладнанням, з використанням тільки оригінальних запчастин і подальшою гарантією на проведені роботи.

Двигун Субару

Двигуни Subaru відрізняються високою надійністю та довготривалістю терміну служби. Його моделі розрізняються за серіями: Серія ЄС – це бензинові двотактні, серія ЕY – бензинові чотиритактні, вони мають бічне розташування клапанів, Серія EH – бензинові чотиритактні, що мають верхнє розташування клапанів, Серія EX – це бензинові чотиритактні, які мають верхнє розташування розподільчого валу та Серія DY – це дизелі. 

Надійність

Вони виділяються максимальною міцністю та тривалим терміном служби (не потребує особливого догляду та ремонту), що підвищується завдяки застосуванню подвійного елемента в системі очищення повітря, сталевого колінчастого кованого, а також електросистеми запалювання, чавунних литих циліндрових гільз.

Двигуни Subaru завжди відрізнялися своєю надійністю завдяки продуманій системі охолодження каналів особливої форми на циліндровому блоці. Внаслідок чого температурний режим олії залишається оптимальним, навіть при найбільших навантаженнях. Саме тому, завдяки низькому зносу, ремонт двигунів Subaru проводиться рідше.

Низька витрата мастила

Вони характеризуються низькою витратою олії, завдяки оптимізації умов змащення та досягнення максимальних зусиль колінчастого валу, внаслідок вертикального циліндрового розташування у 4-тактних двигунів. Передова будова масляного кільця, а також хороша вентиляція картера, допомагають суттєво знизити витрати масла на авто.

Низький рівень шуму

Також вони легко запускаються з низьким рівнем шуму, що досягається застосуванням бобіни з великим діаметром у стартері та автоматичною системою декомпресії. І відповідають усім екологічним нормам найвищого рівня: екологічним вимогам Європи та вимогам щодо вихлопу в Японії.

Двигуни Субару характеризуються невеликою вагою і компактністю, а використання комп'ютерних технологій дає можливість домогтися найвдалішого компонування ще на самих ранніх стадіях проектування. Використання високотехнологічних матеріалів дає можливість зменшити загальну вагу двигуна без негативного впливу на їхню надійність.

Як збільшить довговічність двигуна

Додатковими технічними рішеннями, які збільшують їхню довговічність і надійність, є посилення колінчастого вала, хороше змащування шатунів, ефективність вентилятора охолодження. При правильній експлуатації, вам довго не буде потрібен ремонт двигуна. Шатуни на виробляються з кованої сталі, шийки шатунів проходять високе, якісне загартування, що дає змогу посилити під час кування колінчастий вал. Масляні отвори на шатунах двигуна дають можливість досягти на шийках шатунів максимальної ефективності змащення.

Робота двигунів Субару перевіряється і тестується в найскладніших важких умовах. Виробники намагаються досягти найдосконалішого і максимально ефекту.

Почему сервисный центр JF-Service

Ремонт двигателя це дуже трудомісткий процес, який вимагає величезного досвіду і високої кваліфікації СТО. Звертайтеся тільки в перевірені компанії. СТО JF-Service вже понад 15 років професійно займається ремонтом двигунів у Києві та області, наше СТО розташоване на правому березі на вулиці Танковій (Сікорського), 4-а.

 

Автомобілі БВ

Зворотний дзвінок

Залишіть Ваші контактні дані: ім'я та номер телефону
і ми передзвонимо Вам найближчим часом