Полірування автомобіля Subaru

Полировка СубаруЧистий автомобіль це не тільки красиво з естетичної точки зору, а й доцільно в технічному плані. Якщо вигляд фарби погіршився так, що блиск і тон не можуть бути відновлені, наш автосервіс надає послуги полірування корпусу автомобіля, а також хромованих деталей.

Тільки високоякісні матеріали

Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали та обладнання для захисту лакофарбового покриття, відновлення первісного блиску автомобіля та усунення косметичних дефектів кузова. Захисне полірування найбільше підходить для нових авто, перешкоджаючи згубному впливу навколишнього середовища, без використання абразивних речовин.

Відновлювальне полірування

Відновлювальне полірування дає змогу поліпшити зовнішній вигляд Вашого автомобіля, роблячи непомітними дрібні подряпини, потертості та усуваючи пошкодження від снігу, пилу, солі та інших несприятливих чинників, попереджаючи корозію та передчасний знос покриття кузова.

Відновлювальне полірування передбачає очищення зовнішнього покриття, вишкурювання подряпин і потертостей, полірування з використанням абразивних частинок. Після полірування оброблені місця покриваються воском.

Увага! Під час виконання робіт JF-service гарантує збереження всіх пластикових і скляних деталей Вашого автомобіля.

Автомобілі БВ

Зворотний дзвінок

Залишіть Ваші контактні дані: ім'я та номер телефону
і ми передзвонимо Вам найближчим часом