Автосигналізації

Автосигналізація не тільки необхідний запобіжний захід і можливість убезпечити себе від ризику непередбачених матеріальних втрат, а й шанс підвищити зручність експлуатації автомобіля.

На ринку представлено безліч автосигналізацій різних типів. Розібратися в представленому асортименті не так вже й складно, якщо чітко визначити мету встановлення і бюджет. Отже сигналізації є:

  • Стандартні - найбільш бюджетний варіант, залежно від ціни виконує охоронні (блокування двигуна, спрацьовування на відчинення, датчик удару) і додаткові функції (додаткові канали, програмування деяких функцій);
  • З двостороннім зв'язком - усі функції попереднього варіанта, але інформація про стан автомобіля відображається на дисплеї брелока;
  • З автозапуском - функції попереднього виду автосигналізації, але з можливістю запуску двигуна з брелока (для прогріву двигуна).

Залежно від вартості вашого автомобіля, умов його використання, району проживання, наші фахівці допоможуть вам визначитися з типом сигналізації, встановленням додаткових охоронних функцій (датчик об'єму, захист від крадіжки ключа, мультиплексне проводування), рекомендують відповідні вам моделі, встановлять і налаштують її під ваші вподобання з дотриманням високого рівня безпеки.

Якщо ви вже визначилися з вибором, приїжджайте в Jf-service і ми зробимо все можливе, щоб ваш автомобіль залишався з вами стільки, скільки ви цього забажаєте.

Автомобілі БВ

Зворотний дзвінок

Залишіть Ваші контактні дані: ім'я та номер телефону
і ми передзвонимо Вам найближчим часом