Ремонт агрегатів Subaru

Автосервіс нашої компанії проводить сервісне обслуговування і комплексний ремонт всіх агрегатів автомобілів Субару. Крім цього, в разі необхідності наші майстри зроблять часткове або повне розбирання автомобіля по агрегатах і їх прочищення, і заміну запчастин.

Розбирання автомобіля на агрегати починається зі зняття стекол, дверей, капотів. Після чого виймаються двигун, електрообладнання, радіатор, рульове управління, мости тощо. Як правило, такому розбиранню на агрегати, а вже згодом - на блоки і окремі деталі, найчастіше піддаються автомобілі після аварій або утоплень.

Основні агрегати Субару

Агрегати двигуна. Діагностика та регулювання агрегатів двигуна слід проводити тільки за допомогою спеціальних приладів, а не візуальним контактом.

Гальмівна система. Повноцінна робота цієї системи багато в чому залежить від таких факторів, як цілісність гальмівних колодок і дисків.

Кузов автомобіля Субару. Сервісне обслуговування і ремонт цього агрегату необхідно проводити з певною періодичністю.

Система живлення. Діагностика цього агрегату дасть змогу запобігти збільшенню витрати палива, виникненню неполадок у запуску двигуна, появі різних вібрацій тощо.

Диски та колеса. Особливу увагу під час обслуговування автомобіля варто приділити колесам, тому що від їхньої цілісності залежить безпека на дорогах. Перевірку дисків і коліс, тиск і сход-розвал - основні роботи з обслуговування агрегату.

Система запалювання і свічки. Заміна свічок в автомобілях Субару - один з найбільш поширених видів ремонту. Опозитні двигуни Субару припускають тільки професійний ремонт у спеціалізованих майстернях.

Система охолодження та живлення. Разборка и проверка этого агрегата может включать в себя такие работы: выбор пробки радиатора, ремонт радиаторов после зимнего периода, проверка системы охлаждения и др.

Рульове управління.Призначено для забезпечення руху автомобіля в заданому водієм напрямку, а зміна напрямку руху автомобіля здійснюється поворотом передніх коліс.

Електрика. Сучасний автомобіль неможливо уявити без електроніки, з кожним днем, електронних систем в сучасних автомобілях стає все більше. Наші фахівці швидко знайдуть причину несправності та усунуть її.

Кондиціонер. Автокондиціонер призначений охолоджувати повітря в салоні автомобіля. У нашому сервісному центрі є необхідне обладнання, для проведення якісної діагностики несправностей кліматичних систем.

 

Автомобілі БВ

Зворотний дзвінок

Залишіть Ваші контактні дані: ім'я та номер телефону
і ми передзвонимо Вам найближчим часом