Хімчистка салону автомобіля

У процесі експлуатації автомобіля, навіть у найакуратнішого водія в салоні з'являється бруд, пил, неприємні запахи і навіть грибок. Чим довше ви користуєтеся своїм автомобілем, тим більше він забруднюється. Самостійне чищення салону авто не принесе вам бажаного результату.

Ціна комплексної хімчистки салону автомобіля - від 2000 грн

Єдиний вихід позбутися бруду, пилу і не приємних запахів - це хімчистка салону автомобіля. Вона являє собою чистку всіх елементів салону: сидіння, підлоги, стелі, пластикових деталей і навіть багажного відділення.

Що входить комплексну хімчистку автомобіля

  • Що входить комплексну хімчистку автомобіля;
  • Пневмочистка забруднених поверхонь із використанням спеціальних дезінфекційних розчинів, що дає змогу проникнути у важкодоступні місця;
  • Нанесення активної піни за допомогою піногенератора;
  • Видалення піни разом із брудом за допомогою мийного пилососа;
  • Сушіння автосалону ;
  • На шкіряні та пластикові деталі наноситися спеціальні кондиціонери;
  • Озонування.

химчистка салона химчистка салона авто

Після цього ви не впізнаєте салон вашого автомобіля, адже він матиме такий вигляд, ніби машина щойно зійшла з конвеєра автозаводу. Надалі хімчистку салону бажано проводити щонайменше один раз на рік і ваш автомобіль буде чистим і комфортним.

ЧОМУ КОМПАНІЯ JF-SERVICE

Хімчистка автомобіля це дуже важливий і трудомісткий процес, що вимагає великого досвіду і високої кваліфікації персоналу. Не довіряєте ваш автомобіль не відомим компаніям. СТО JF-Service вже понад 15 років професійно займається хімчисткою салону автомобіля. Ми знаходимося в Києві, на правому березі Дніпра, вулиця Танкова (Сікорського), 4-а, в районі станції метро Берестейська.

Наша компанія використовує тільки професійні засоби для чищення, які випускаються провідними світовими виробниками. При цьому ці засоби є абсолютно безпечними для людей і смертельними для бруду і бактерій.

Хімчистка на СТО  JF-Service  підійде для будь-яких марок автомобілів: Subaru, Mercedes, Volvo, Renault, Audi, BMW, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, FIAT, Ford, Geely, Honda, Hyundai, KIA, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Toyota, Volkswagen та інших.

 

Автомобілі БВ

Зворотний дзвінок

Залишіть Ваші контактні дані: ім'я та номер телефону
і ми передзвонимо Вам найближчим часом